Beykoz/İstanbul info@irembalodavet.com

Beykoz Kına Salonları

Beykoz Kına Salonları

Beykoz Kına Salonları

Beykoz kına salonları arasında yer alıyoruz. Kına, Türk örf ve adetlerinde önemli bir yere sahiptir. Beykoz kına salonları ile sizlerde bu mekânlarda kına geceleri düzenleyebilirsiniz. Bekârlığa veda partisi olarak da adlandırılan bu günler oldukça önemlidir. Kına gecelerinde gelinlerin bindallı giyinip nedimeler ile eğlenmesi ve bu gecelerde kına yakılması geceyi ayrı bir öneme sahip kılar. Kına geceleri için Beykoz’da kına salonları ile sizlerde kiralayabilirsiniz. Bu konuda organizasyon şirketimizden destek alabilirsiniz.

Beykoz Kına Organizasyonu

Beykoz kına organizasyonu hizmetlerimizden faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz. Özel günlerinizin daha özel olması sizin elinizde, bu çerçevede günümüzde birçok kutlamalarda hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün hale gelmektedir. Örneğin düğünlerde, her detay ayrıntılı olarak düşünülür, yemek servislerinin saatleri, ikramlıkların hazırlanması, içecekler hatta masalar için düzenleme, süs ve bardaklara kadar düzenlemeler yapılır. Düğünün yapılacağı mekân bu organizasyonlar için önemlidir. 

Bu tarz organizasyonlar şirketimiz sizin adınıza her detayı hesaplayarak düzenleme yapılır. Beykoz kına salonları sizlere bu anlamda her türlü imkânı sunar. İster organizasyon yapın isterseniz kendi hayallerinizi bu mekânda sunabilirsiniz.

Beykoz Kına Salonları

En iyi Beykoz kına salonlarından bir tanesiyiz. Kına geceleri için Beykoz’da saatlik olarak kiralama hizmeti alabilirsiniz. Fiyatlandırma organizasyon ile değişirken alınacak hizmete göre de değişiyor. Dolayısıyla ikramlıklar, bistro masalar ve daha istemiş olduğunuz her detay fiyatı etkiliyor. Fiyatlandırma bilgisi sizlere öncesinde bildiriliyor. Günümüzde kaliteli ve güzel bir organizasyonlar isteyenler bu konu da profesyonel destek alarak bunu gerçekleştiriyor.