Beykoz/İstanbul info@irembalodavet.com

Beykoz Kına Yerleri

Beykoz Kına Yerleri

Beykoz Kına Yerleri

Beykoz kına yerleri mi arıyorsunuz?  İrem event garden olarak sizlere en iyi şekilde hizmet sunabilirsiniz. Evlilik iki kişinin mutluluğu için atılan adımdır. Bu adımı atmadan önce yani düğünden hemen öncesinde kına merasimleri yapılır. Kına merasimleri Türk, kültür, gelenek ve göreneklerinin vazgeçilmezlerindendir. Beykoz kına yerleri tam olarak aradığınız yerdir. İstediğiniz şekilde profesyonelce hazırlanmış paketleri ile yeni evlenecek çiftleri fazlasıyla mutlu edecektir.

Beykoz Kına Yerleri Organizesi

Beykoz kına yerleri organize işinde tam olarak istenilenin karşılığını fazlasıyla çiçeği burnunda çiftlere sunmaktadır. Ne tarz bir düğün yapmak istediğiniz, kınada ne tarz süslemeler kullanmak istediğiniz, ne tarz bir bindallı modeli istediğiniz, nasıl bir masa sandalye ya da aklınıza gelebilecek tüm olanakları değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bazen aklınıza gelmeyen, fikirleri dahi yeni ve modern bir şekilde sizleri aydınlatmaktadır.

Kına gecelerinize eşlik edecek kaliteli ve lüks kına paketleri, kaftan çeşitleri, dans organizeleri ve saymakla bitirilemeyecek birçok paket mevcuttur. Paket seçenekleri ile neredeyse her bütçeye uygun olarak ayarlama yapılmıştır. Beykoz kına gecelerine özel geleneksel ya  da modern  tasarımlarda yer almaktadır. Firma yetkililerimiz gelinleri düşünerek özel tasarımlar ve şık konseptlere yer vermiştir.

Beykoz Kına Salonları Fiyatları

Beykoz kına yerleri ve fiyatları talebe göre değişiklik göstermektedir. Tercih edilen paketler ve salonu kaç saatlik kullanımına göre fiyat değişkenlik gösterir. Bu tarz durumlar   Beykoz kına salonları fiyatları konusunda net fiyat bilgisi verilmemiştir. Fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.